بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 353128
تعداد بازديد از سايت: 210958789
تعداد بازديد زيرپورتال: 967382
اين زيرپورتال امروز: 626
در امروز: 135190
اين صفحه امروز: 418
1396/11/23 دوشنبه به مناسبت ایام ا... دهه فجر انجام گرفت؛ برپایی نمایشگاه کتاب و معرفی کتاب خوان ماه در کتابخانه امام خمینی (ره) شهر قنوات به مناسبت ایام ا... دهه فجر، نمایشگاه موضوعی کتاب و معرفی کتاب خوان ماه در کتابخانه امام خمینی (ره) شهر قنوات انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ همزمان با زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای گلگون کفن سال 57 کتابخانه امام خمینی(ره) شهر قنوات، با برپایی نمایشگاه موضوعی کتاب، میزبان علاقه مندان به تاریخ انقلاب شد.

 

مریم فروزان یکتا مسئول کتابخانه سپس به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه وظیفه ی همه ی افراد فرهیخته و همه ی نهادهای فرهنگی کشور است که در اشاعه و گسترش تقویت هر چه بیشتر مسئله ی کتاب و کتابخوانی اهتمام ورزند؛ اشاره کرد و گفت: با توجه به تاکید معظم له با هدف ترویج مطالعه مفید، 56 عنوان کتاب با موضوع انقلاب اسلامی، خاطرات دوران انقلاب، تاریخ انقلاب و ...  به نمایش گذاشته شد؛ که مورد استقبال اعضا و خانواده ها نیز قرار گرفت.

 

این مسئول کتابخانه هدف از برپایی این نمایشگاه را علاوه بر یادآوری روزهای تلخ و شیرین انقلاب، آشنایی نسل جدید با دستاوردهای تاریخ انقلاب اسلامی و تحمل سختی ها و جان فشانی شهدا عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد با معرفی و ترویج کتاب های خوب مخاطبین و نسل های آینده با دیدی بازتر و بینش و بصیرتی مثال زدنی در راستای اهداف جمهوری اسلامی و دشمن شناسی گام بردارند. وی افزود: در همین نمایشگاه کتاب های کتاب خوان ماه نیز معرفی شد.

 

فروزان یکتا در پایان گفت این نمایشگاه از 12 بهمن تا ٣٠ بهمن برای علاقمندان برپا می باشد.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما