بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 203608
تعداد بازديد از سايت: 176057683
تعداد بازديد زيرپورتال: 777154
اين زيرپورتال امروز: 646
در امروز: 108340
اين صفحه امروز: 469
همزمان با هفته کودک در کتابخانه امام خمینی(ره) قنوات انجام شد؛معرفی 5 عنوان کتاب در حوزه کودک و نوجوان

همزمان با هفته کودک 5 عنوان کتاب ویژه کودکان و نوجوانان معرفی و بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم، نشست کتاب‌خوان ویژه کودک ونوجوان همزمان با هفته کودک در کتابخانه امام خمینی(ره) با حضور جمعی از اعضاء برگزار شد.

 

در این نشست، علی ملاحسنی با معرفی کتاب «کلاغ و هابیل» نوشته‌ حسین فتاحی ؛ عارفه خیری سعادتمندی  با معرفی کتاب «قصه های شاهنامه» نوشته‌ آتوسا صالحی؛ علی کاشانیان با معرفی کتاب «کار ، کوشش ، شادی» نوشته‌ مهدی وحیدی صدر؛  فاطمه زهرا ایل سعادتمند با معرفی کتاب «چتری از بهشت» نوشته‌ مریم ریحانی؛ مهسا طاهری مبارز با معرفی کتاب « قصّۀ پلی که بود و دیگر نیست» نوشته‌ محمدرضا شمس تجربیات مطالعاتی خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.

 

مریم فروزان یکتا مسئول کتابخانه در این باره اظهار داشت: از آنجا که کودکان در این سن، آمادگی لازم برای پذیرش نکات تربیتی ـ اخلاقی و فرهنگی را دارند، مهمترین نکته آموزشی از دید یک کتابدار به عنوان مشاوران امین، ایجاد عادت به مطالعه در همین دوران و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی، آشنایی با معارف اهل بیت علیهم السلام و پیشرفت یک کشور در تمامی زمینه ها می باشد. از این رو نشست کتاب خوان، ویژه کودک و نوجوان برگزار شد.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما