بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 65186
تعداد بازديد کنندگان سايت: 216737476 تعداد بازديد زيرپورتال: 66945 اين زيرپورتال امروز: 814 سایت در امروز: 117752 اين صفحه امروز: 766
1

2

3

4

5
1397/2/26 چهارشنبه نشست های قصه گویی و کتاب خوان در کتابخانه و مدارس روستای شهدای فردو نشست های قصه گویی و کتاب خوان همراه با معرفی کتابخوان ماه فروردین و اردیبهشت در کتابخانه و مدارس روستای شهدای فردو برقرار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ نخستین نشست کتاب خوان با حضور دانش آموزان دبستان دخترانه کرامت در کتابخانه روستایی شهدای فردو برگزار شد.

در این نشست 6 نفر از دانش آموزان دبستانی به معرفی کتاب های خوانده شده خود به شرح زیر پرداختند:

 

زهرا جان جان با معرفی کتاب «مادر مسیحی من» نوشته مجید ملامحمدی؛ حدیثه رنجبر با معرفی کتاب «پرواز کن پرواز» نوشته کریستوفر گریگوروسکی؛ فاطمه رضابیگی با معرفی کتاب «دختری که می خواست پرنده باشد» نوشته سهیل محمودی؛ مریم سادات رضوی با معرفی کتاب «هر آیه یک قصه» نوشته حمید موسوی؛ زهرا سادات رضوی با معرفی کتاب «سکه طلا» نوشته آلما فلورآدا؛ حانیه اویسی با معرفی کتاب «کوزه عسل» نوشته محمد میرکیانی؛ تجربیات مطالعاتی خود را با دیگر دوستانشان به اشتراک گذاشتند.

 

گفتنی است این نشست به همت مرضیه بابایی مسئول کتابخانه و با هدف معرفی کتابخانه و فعالیت های متنوع آن انجام شد.

 

نشست قصه گویی برای دانش آموزان دبستان دخترانه حضرت سیدالشهدا(ع)

 

در این نشست، بابایی با رایزنی با مسئولین دبستان دخترانه حضرت سیدالشهدا (ع)، در اردویی فرهنگی برای کودکان از کتاب های کتاب خوان ماه فروردین و اردیبهشت با عناوین «داستان‌های موموشی» نوشته و تصویرگری: کلر ژوبرت؛ «شنگال» نوشته کیو مکلیر و ترجمه زهره پریرخ؛ برای دانش آموزان قصه گویی کرد. در ادامه، دانش آموزان بخش های جذاب این کتاب را با یکدیگر همخوانی کردند و در پایان نقطه نظرات خود را در باره موضوع داستان  به نقد و بررسی گذاشتند.

 

بيشتر