بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 353153
تعداد بازديد از سايت: 210958891
تعداد بازديد زيرپورتال: 967407
اين زيرپورتال امروز: 651
در امروز: 135292
اين صفحه امروز: 443


1396/6/8 چهارشنبه توسط کتابداران کتابخانه آیت ا.. خامنه ای شهرجعفریه قم با هدف جذب اعضا صورت گرفت؛ برگزاری نشست کتاب خوان /تشکیل کارگاه های علمی هنری با هدف جذب اعضا؛ کتابداران کتابخانه عمومی حضرت آیت ا.. خامنه ای شهر جعفریه قم به برگزاری نشست کتاب خوان و کارگاه های علمی هنری و آموزشی اقدام کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عموممی استان قم؛ کتابخانه آیت ا...خامنه ای شهر جعفریه قم میزبان نشست کتاب خوان و کارگاه های علمی ـ آزمایشی علوم و کاردستی شد.

 

نشست کتاب خوان

 

در این نشست 8 نفر از کتابخوانان به معرفی کتاب های خوانده شده به شرح زیر پرداختند:

سپیده سلطان با معرفی کتاب «خر حیوان نجیبی است»/ نوشته‌ علی اوجبی؛ رقیه سادات موسوی با معرفی کتاب «تپه جاویدی و راز اشلو»/ نوشته‌ اکبر صحرایی؛ حمیده ابراهیمی با معرفی کتاب «طب اسلامی » نوشته‌ رضا منتظر؛ مهدیه امیری با معرفی کتاب «عروسی مهر و ماه »/ نوشته‌ غلامرضا حیدری ابهری ؛ فرشته خانی خیرالدین با معرفی کتاب «تاریخ مستطاب آمریکا»/ نوشته‌ محمدصادق کوشکی؛ فاطمه شجاع  با معرفی کتاب «مرجعیت موروثی یا تشیع انگلیسی»/ نوشته‌ صالح قاسمی تجربیات مطالعاتی خود را با حاضرین به اشتراک گذاشتند.

 

برگزاری کارگاه علمی ویژه دبستانی ها

 

این کتابخانه همچنین با تشکیل کارگاه علمی آموزشی، آزمایشات علوم تجربی را با هدف معرفی کتابهای علمی ـ کاربردی، تقویت حس کنجکاوی و علاقه مندسازی اعضا به مطالعه کتب علمی برگزار کرد.

 

گفتنی است کودکان و نوجوانان با بهره مندی از کتاب «بازی می کنم و یاد می گیرم، فعالیت های علمی در باره علوم» نوشته جانیس وان کلیو با مفاهیمی همچون واژه مخلوط آشنا شدند و در فضایی شاد و پر از هیجان، دانش و نگرش خود را نسبت به درس علوم ارتقا دادند.

 

کارگاه کاردستی با هدف اقتصاد مقاومتی


در کارگاه کاردستی نیز هنرجویان با استفاده از مواد دور ریز و وسایل کم هزینه و ساده، به ساخت چتری زیبا و ... اقدام کردند. خاطر نشان می شود از اهداف این کارگاه علاوه بر تقویت قوه تخیل و خلاقیت نحوه استفاده درست از اشیاء و رعایت اقتصاد مقاومتی می باشد.

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما