بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 353129
تعداد بازديد از سايت: 210958792
تعداد بازديد زيرپورتال: 967383
اين زيرپورتال امروز: 627
در امروز: 135193
اين صفحه امروز: 419


1397/8/14 دوشنبه برنامه های فرهنگی روز دانش آموز در کتابخانه آیت الله خامنه ای برنامه های متنوع فرهنگی توسط کتابداران کتابخانه عمومی آیت الله خامنه ای در روز دانش آموزِ در برخی از مدارس استان قم انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، مدارس استان قم مهمان کتابخانه آیت الله خامنه ای شدند و در این مهمانی دانش آموزان با فعالیت ها و خدمات و فعالیت های کتابخانه های عمومی و فواید کتابخوانی آشنا شدند.

 

مرضیه نفری، مسئول کتابخانه بیان کرد: در راستای شناخت هر چه بهتر کودکان و نوجوانان از کتابخانه، کتابداران کتابخانه آیت الله خامنه ای با تعامل و همراهی با کتابداران دانشگاه قم با معرفی کتاب «چگونه داستان بخوانیم» در مدارس آیت الله حائری و «هدایت» حضور پیدا کردند. سپس دانش آموزان به جمع خوانی از کتاب پرداختند. وی گفت: همچنین این کتابخانه، طرح کارگاه کتاب،کودک و اندیشه ورزی را در برخی از مدارس استان قم همچون «طلوع آزادی» با بهره مندی از کتاب «مشاغل» اجرا کرد.

 

وی گفت: نشست های قصه گویی، جمع خوانی، روخوانی و بلندخوانی، نشست کتاب خوان و داستان نویسی از دیگر برنامه های فرهنگی این کتابخانه در بازدیدِ دانش آموزی در یوم الله 13 آبان بود.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما