بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 325680
تعداد بازديد از سايت: 205154702
تعداد بازديد زيرپورتال: 933747
اين زيرپورتال امروز: 216
در امروز: 13778
اين صفحه امروز: 94

1396/7/20 پنجشنبه به همت کتابداران کتابخانه یادگار امام (ره) انجام شد؛ کتاب «معلم متشکرم» در دبستان سیدالشهدا(ع) و مهدکودک ریحانه معرفی شد به همت کتابداران کتابخانه عمومی یادگار امام (ره)، کتاب «معلم متشکرم» نوشته غلامرضا حیدری ابهری در دبستان پسرانه سیدالشهدا(ع) و مهدکودک ریحانه معرفی و قصه گویی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ مهدکودک ریحانه همزمان با روز کودک از بخش کودک و نوجوان کتابخانه ی یادگار امام بازدید کرد.


در این بازدید کودکان با بخش های مختلف کتابخانه و همچنین ویژه برنامه های فرهنگی ـ هنری و تفریحی آن آشنا شدند. در ادامه کتابداران بخش کودک از کتاب آموزشی «معلم متشکرم» نوشته غلامرضا حیدری ابهری قصه گویی کرند. سپس هر یک از کودکان خلاصه ای از داستان را به همراه پیام اخلاقی آن  بازگو کردند. همچنین در این بازدید که خانواده ها نیز حضور داشتند؛ پیرامون نحوه عضویت، امانت کتاب و همینطور نشریه نبات و نرم افزار نبات توضیحاتی داده شد. در ادامه مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی و چیستان  برگزار شد که در پایان به برترین ها به رسم یادبود جوایزی اهدا شد.

 

همچنین کتابداران این کتابخانه با حضور در دبستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع) ضمن خوانش کتاب آموزشی «معلم متشکرم» نوشته غلامرضا حیدری ابهری به معرفی خدمات کتابخانه عمومی و برنامه های فرهنگی همچون نشست های کتابخوان و نقد کتاب و.... پرداختند. در پایان فرم عضویت کتابخانه دراختیار دانش آموزان و مربیان قرار گرفت.
بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما