بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 130665
تعداد بازديد کنندگان سايت: 224072960 تعداد بازديد زيرپورتال: 135042 اين زيرپورتال امروز: 1831 سایت در امروز: 96126 اين صفحه امروز: 1769
1397/11/24 چهارشنبه در برنامه ملی «چهل قلم» در قم انجام می شود آیین تجلیل از حجت الاسلام والمسلمین جواد محدثی در قم به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در برنامه ملی «چهل قلم» از حجت الاسلام والمسلمین جواد محدثی در قم تجلیل می شود

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان قم، حجت الاسلام والمسلمین امیرعطاءاله جباری، مدیرکل کتابخانه های عمومی اظهار داشت: با همکاری بیش از 20 نهاد فرهنگی و اجرایی در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی از حجت الاسلام و المسلمین جواد محدثی، پژوهشگر، شاعر و نویسنده توانا و پیشکسوت در حوزه انقلاب اسلامی در برنامه ملی «چهل قلم» در قم تقدیر و تجلیل می شود.
 

حجت الاسلام والمسلمین جباری اظهار داشت: این طرح تحسین برانگیز برای نخستین بار است که در کشور و در راستای نکوداشت نویسندگان ارزشی و انقلابی و تشویق و ترغیب دیگران به این امر مهم اجرا می شود. وی گفت: در طرح کشوری «چهل قلم» به فرهنگ و اهمیت آن و همچنین جایگاه نویسندگان در جامعه توجه شده است. معرفی و نکوداشت نویسندگان باعث معرفی آثار مکتوب آنان و در نهایت ترویج مطالعه در کشور است.


مدیرکل کتابخانه های عمومی بیان کرد: این نشست یکشنبه 28 بهمن ماه در تالار غدیر اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم واقع در خیابان ساحلی (شهید لواسانی) ساعت 10 تا 12 با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار می شود.
 

 جباری در پایان از دستگاه های مشارکت کننده تشکر و قدردانی کرد.

بيشتر