بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 325694
تعداد بازديد از سايت: 205154750
تعداد بازديد زيرپورتال: 933761
اين زيرپورتال امروز: 230
در امروز: 13826
اين صفحه امروز: 1081396/6/23 پنجشنبه همزمان با دهه ولایت انجام گرفت؛ آیین تقدیر از برگزیدگان کتابخانه ای هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه های عمومی استان قم همزمان با دهه ولایت از برگزیدگان کتابخانه ای هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه های عمومی ریحانه النبی، نرگس، شهدای قم، فاطمه الزهرا (س) و کتابخانه موسسه امام صادق (ع) تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ کتابخانه های عمومی استان قم در هفته آخر شهریور ماه میزبان آیین تقدیر از برگزیدگان هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی بود.

 

آیین اختتامیه جشنواره رضوی به همراه ویژه برنامه های شاد فرهنگی در کتابخانه عمومی ریحانه النبیدر آغاز این مراسم، ضمن شعرخوانی و مدیحه سرایی در وصف خاندان اهل بیت عصمت و طهارت، بخشی از خطبه غدیر به همراه ترجمه آن قرائت شد.

زهرا فلاح دوست مسئول کتابخانه در حاشیه این جشن اظهار داشت: اجرای مسابقه شاد و جذاب پانتومیم با بهره مندی از 10 عنوان کتاب به همراه نشست قصه گویی از دیگر برنامه های فرهنگی بود. وی سپس گفت: در پایان از برگزیدگان کتابخانه ای هفتمین جشنواره رضوی تقدیر بعمل آمد.

 

آیین اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی درکتابخانه عمومی نرگس

عذرا سادات حکیم مسسئول کتابخانه نرگس نیز در این باره اظهار داشت: به همت کتابداران کتابخانه و با حضور شماری از کارشناسان ستاد در دهه آخر شهریور ماه با اجرای برنامه هایی شاد و جذاب از برگزیدگان هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با اهدای جوایزی قدردانی شد. وی در پایان گفت: این مراسم با برگزاری مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی، خلاصه گویی و قصه گویی از کتاب های کودک و نوجوان جشنواره رضوی همراه بود.

گفتنی است در این مراسم محمدخانی کتابدار کتابخانه علامه امینی نیز حضور داشت.

معرفی کتاب و تقدیر از برگزیدگان کتابخانه ای جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه شهدای قم

حسین مهرانی مسئول کتابخانه عمومی شهدای قم اعلام کرد: همزمان با دهه ولایت طی مراسمی از برگزیدگان کتابخانه ای هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور محمد تقی زینی وند رئیس ادراه کتابخانه های عمومی شهرستان قم و شماری از اعضاء تجلیل شد.  وی سپس گفت: در این مراسم نفیسه نصیری کتابدار بخش کودک و نوجوان به خوانش و معرفی و بررسی کتاب «مرد زنجیر و زندان» نوشته مهدی مراد پرداخت. سپس این کتاب توسط اعضای کودک و نوجوان جمع خوانی و خلاصه گویی شد.


مهرانی در ادامه اظهار داشت: مسابقه پر هیجان پرسش و پاسخ نیز با عنوان «زود بگو حالا» از کتاب «مرد زنجیر و زندان» و همچنین مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی با موضوع دهه ولایت از ویژه برنامه های جانبی این مراسم بود.

گفتنی است در پایان محمد تقی زینی وند رئیس ادراه کتابخانه های عمومی شهرستان قم ضمن تشویق و ترغیب اعضاء به سمت مطالعه مستمر به حضور فعال اعضا در کتابخانه ها و مشارکت در برنامه های فرهنگی تاکید کرد.


تجلیل از برگزیدگان کتابخانه ای جشنواره کتابخوانی رضوی کتابخانه موسسه امام صادق (ع)فاطمه شهاوند مسئول کتابخانه موسسه امام صادق (ع) نیز اعلام کرد: در آیین اختتامیه تقدیر از برگزیدگان کتابخانه ای هفتمین جشنواره رضوی پیرامون اهمیت کتاب و کتابخوانی نکات مهمی برای مخاطبین بیان شد. وی سپس گفت: با هدف ترویج کتابخوانی و جذب افراد به کتابخانه و مشارکت حداکثری در برنامه های فرهنگی، توسط اعضا، تصویرسازی از کتابهای مورد علاقه کودکان و نوجوانان انجام شد.


تقدیر از برگزیدگان کتابخانه ای همفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی  در کتابخانه عمومی فاطمه الزهرا(س)


 
کتابخانه عمومی فاطمه الزهرا س نیز طی مراسمی آیین تقدیر از برگزیدگان کتابخانه ای هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی را با حضور خانواده ها و اعضا برپا کرد.

 

گفتنی است این مراسم با برنامه های شاد و متنوعی همچون اجرای سرود و شعرخوانی، دکلمه خوانی و همچنین معرفی کتاب همراه بود.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما