بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 297436
تعداد بازديد از سايت: 199601511
تعداد بازديد زيرپورتال: 899609
اين زيرپورتال امروز: 161
در امروز: 5175
اين صفحه امروز: 121396/12/23 چهارشنبه به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهید صورت گرفت؛ حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی در منزل پدر شهید مجید عرب زاده در آیین گرامیداشت 22 اسفند سالروز بزرگداشت شهدا، حجت الاسلام والمسلمین جباری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم با حضور در منزل پدر شهید مجید عرب زاده از پیشکسوتان کتابداری و کتابشناس متبحر و سرشناس، با اهدای کتاب و لوح سپاسی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ حجت الاسلام والمسلمین جباری مدیرکل کتابخانه های عمومی، 22 اسفند همزمان با روز بزرگداشت شهدا، به همراه شماری از کارکنان و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر ازشهادت نیست؛ در منزل پدر شهید مجید عرب زاده حضور پیدا کرد و با قرائت فاتحه به آن شهید والا مقام ادای احترام نمود.

 

در ادامه پدر شهید ضمن خوش آمدگویی و ابراز خرسندی از یادآوری رشادت های شهیدان انقلاب توسط مسئولین اظهار داشت: پسرم مجید دارای اخلاص و فداکاری مثال زدنی بود. وی افزود: این شهید دارای اعتقادات راسخ و محکمی بود به گونه ای که تحت تاثیر محیط و دیگر گرایشها قرار نمی گرفت بلکه دیگران و محیط پیرامونش را تحت تاثیر خود قرار می داد.

 

 

عرب زاده سپس به بیان خاطراتی از شهید پرداخت و گفت: مجید بسیار مشتاق جبهه و شهادت بود. وی وظیفه اصلی مردم و مسئولین را حفظ انقلاب و احترام به خون شهدای گرانقدر اسلامی با پشتیبانی از ولایت فقیه عنوان کرد و به بیان خاطراتی از شهید و رویدادهای سیاسی قبل و بعد از انقلاب پرداخت.

 

 

سپس مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم؛ ضمن تشکر از خانواده شهید، به نامگذاری پر خیر و برکت گرامیداشت روز شهید در سالنامه تاریخ جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: این آرامش و امنیت و عزت امروز ایران اسلامی مدیون خون مجیدها و فداکاری و از خودگذشتگی خانواده های معزز آنان است. وی افزود: وظیفه ما در این روز ضمن یادآوری از جان گذشتگی های شهدا، ادای احترام به این عزیزان و خانواده های معظم شان است و امروز اینجاییم تا با تعهد، وجدان کاری و با ارائه خدمات مطلوب به ملت عزیز و رضای پروردگار، حافظ خون شهیدان باشیم.

 


در پایان جباری با اهدای کتابی ارزشمند و لوح سپاس، از خانواده شهید تقدیر کرد.

 

گفتنی است عرب زاده از کتابداران پیشکسوت و از کتابشناسان متبحر استان قم می باشد که در 22 اسفند روز بزرگداشت شهید، توسط مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم مورد تجلیل قرار گرفت.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما