بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 338236
تعداد بازديد از سايت: 207869283
تعداد بازديد زيرپورتال: 949113
اين زيرپورتال امروز: 309
در امروز: 33167
اين صفحه امروز: 191


1397/2/18 سه‌شنبه در کتابخانه مریم تشکیل شد؛ دومین نشست کتاب خوان همراه با آیین جشن و شادی شعبانیه کتابخانه عمومی مریم؛ دومین نشست کتاب خوان را همراه با آیین جشن و شادی اعیاد شعبانیه و دیگر برنامه های فرهنگی اجرا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ به میزبانی کتابخانه مریم، نشست کتاب خوان با حضور شماری از اعضای فعال برگزار شد.

 

در این نشست 6 نفر از کتاب دوستان به معرفی کتاب‌های خوانده‌شده خود به شرح زیر پرداختند:

زهرا طالب پور با معرفی کتاب «دعبل و زلفا» نوشته‌ مظفر سالاری؛ لیلا فتاحی با معرفی کتاب «از حسین تا مهدی» نوشته واحد پژوهش؛ محدثه طاهری مهر با معرفی کتاب «تمنای وصال» نوشته‌ حسن محمودی؛ زینب علی عسگری با معرفی کتاب «از کدام سو» نوشته‌ نرجس شکوریان فرد؛ نیره حکیمی با معرفی کتاب «آخرین فرمانده اولین سرباز» نوشته‌ مجید فولادی؛ فهیمه شاکری مهر با معرفی کتاب «کمی دیرتر» نوشته‌ سیدمهدی شجاعی تجربیات مطالعاتی خود را با دیگر دوستانشان به اشتراک گذاشتند.

 

جشن اعیاد شعبانیه و معرفی کتاب

 

این جشن، به مناسبت اعیاد شعبان المعظم به ویژه میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) با حضور خیرین، اعضا کتابخانه و خانواده های آنان و کتابداران برگزار شد.

 

زهره محمدی مسئول کتابخانه اظهار داشت: در این مراسم، مولودی خوانی، شعرخوانی و دکلمه خوانی توسط اعضا فعال انجام شد. وی گفت: مسابقه کتاب خوانی نیز با محوریت مهدویت و وظایف منتظران برگرفته از کتاب «امر به معروف و نهی از منکر» نوشته علی سلیم زاده برگزار شد.

 

در همین راستا؛ فاطمه سادات حسینی از فرهنگیان «موسسه و انتشارات مقر کتاب» به بیان زندگی امام زمان(ع) و وظایف انسان ها در زمان غیبت با هدف آشنایی با سیره عملی امام پرداخت.

این مسئول کتابخانه در پایان اظهار داشت: با هدف ترویج کتابخوانی و کمک به صنعت نشر، نمایشگاه موضوعی کتاب همراه با فروشگاه کتاب  با 30% تخفیف برپا شد.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما