بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 353161
تعداد بازديد از سايت: 210958926
تعداد بازديد زيرپورتال: 967415
اين زيرپورتال امروز: 659
در امروز: 135327
اين صفحه امروز: 451

1396/10/12 سه‌شنبه توسط مسئول کتابخانه یادگار امام (ره) انجام شد؛ اجرای مانور زلزله در نشست کتاب خوان با بهره مندی از کتابخوان ماه زینب کرمی مسئول کتابخانه یادگار امام (ره)، مانور وقوع زلزله در نشست کتاب خوان را با بهره مندی از کتابخوان ماه اجرا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ در نشست کتاب خوان 5 نفر از اعضای کتابخانه کتابهای خوانده شده ی خود را به شرح زیر با دیگران به اشتراک گذاشتند.

 

پرهام برزگر «حیات پاکان» نوشته مهدی محدثی؛ امیرحسین سعیدی «حضرت معصومه» نوشته ابوالفضل هادی منش؛ سید حسین باغی زاده «غروب خورشید در سامرا» نوشته محمدرضا بایرامی؛ ریحانه دوغان «غرش شیری که تنبل بود» نوشته رونه رندل؛ فاطمه دوغان «صل علی محمد و آل محمد» نوشته مرضیه موردگر؛ را معرفی و بررسی کردند.

 

همچنین در این نشست، زینب کرمی مسئول کتابخانه کتاب «آمادگی در برابر زلزله» نوشته را معرفی و چکیده گویی کرد و بخش های مهمی از کتاب نیز به صورت گروهی خوانش شد. در ادامه مانور زلزله با هدف آشنایی با توصیه های ایمنی و تصمیم گیری درست در برابر وقوع حوادث غیرمترقبه همانند زلزله و سیل و ... انجام شد. گفتنی است اجرای این مانور برگرفته از نکات آموزشی کتاب «آمادگی در برابر زلزله» بود.

 

زنگ کتابخوانی ویژه مدرسه شهید محمد منتظری

 

در زنگ کتابخوانی که ویژه مدرسه شهید محمد منتظری بود؛ دانش اموزآن ضمن بازدید از کتابخانه یادگار امام (ره) با بخشهای مختلف کتابخانه و فعالیتها و خدمات آن همچون امانت کتاب، نشست های کتاب خوان و نقد کتاب و ... آشنا شدند. در این بازدید محمد مافی فروتن و زهرا جوادی دانا از کتابداران پویای کتابخانه توضیحاتی در باره موضوع بندی و رده بندی کتابها و همچنین چگونگی استفاده از آنها را ارائه کردند.

در پایان نیز دانش آموزان با هدایت و مشاوره کتابداران به کتابهای مورد علاقه خود دست یافتند و ساعتی را به مطالعه و پژوهش نشستند.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما