بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 338273
تعداد بازديد از سايت: 207869484
تعداد بازديد زيرپورتال: 949150
اين زيرپورتال امروز: 346
در امروز: 33368
اين صفحه امروز: 228
1397/4/24 يكشنبه با هدف ترویج فرهنگ رضوی در کتابخانه شهدای صرم تشکیل شد؛ نشست قصه گویی از کتاب «مژده گل» همراه با معرفی کتاب خوان ماه با هدف ترویج فرهنگ رضوی و با حضور شماری از کودکان و نوجوانان؛ نشست های قصه گویی از کتاب «مژده گل » نوشته محمود پوروهاب از کتاب های منتخب هشتمین جشنواره رضوی در گروه سنی کودکان همراه با معرفی کتاب خوان ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ لیلا حقانی صرمی، مسئول کتابخانه شهدای صرم با دعوت از اعضا، کتاب «باغ خرمالو» نوشته هادی حکیمیان را معرفی کرد.

 

در ادامه، بخش های جذابی از کتاب «باغ خرمالو» توسط اعضا جمع خوانی شد و مورد نقد و بررسی قرار گرفت. گفتنی است این کتاب، از کتاب های طرح کتاب خوان ماه می باشد.

 

نشست قصه گویی از کتاب کودک جشنواره رضوی همراه با اجرای نمایش و نقاشی

 

در این نشست، حقانی صرمی از داستان گنجشک برگرفته از کتاب «مژده گل» نوشته محمود پور وهاب برای کودکان قصه گویی کرد. سپس هر یک از کودکان داستان های مورد علاقه خود را بلندخوانی کردند و برخی از داستان ها نیز به صورت نمایش توسط اعضا اجرا شد. در ادامه این گروه سنی بر اساس آموزش های پیشین، به نقاشی و تصویرسازی از داستان ها پرداختند.

 

برگزاری آیین تکریم شهید مدافع حرم

 

آیین تکریم از شهید مدافع حرم «ابراهیم رشید» نیز، همراه با قرائت قرآن و فاتحه و مراسم سوگواری و مرثیه خوانی و .... در کتابخانه برگزار شد.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما