بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 338230
تعداد بازديد از سايت: 207869225
تعداد بازديد زيرپورتال: 949107
اين زيرپورتال امروز: 303
در امروز: 33109
اين صفحه امروز: 185
1397/5/1 دوشنبه با حضور اعضای کتابخانه شهدای روستای صرم انجام شد؛ معرفی کتاب های جشنواره رضوی و کتابخوان ماه در نشست کتاب خوان با حضور اعضای کتابخانه عمومی شهدای روستای صرم؛ کتاب های جشنواره رضوی و کتابخوان ماه در نشست کتاب خوان معرفی و بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ نشست کتاب خوان با حضور شماری از علاقمندان با معرفی کتاب های هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه روستایی شهدای صرم برگزار شد.

 

در این نشست لیلا حقانی صرمی با معرفی کتاب «ماه هشتم» نوشته مهدی غلامعلی؛ زهره نجفی با معرفی کتاب  «حریم عفاف» نوشته حسین رشیدی؛ معصومه حقانی با معرفی کتاب «به سپیدی یک رویا» نوشته فاطمه سلیمانی ازندریانی؛ زینب عباسی فرد با معرفی کتاب «مسافر هشتم» نوشته مزگان شیخی؛ زهره کارگر با معرفی کتاب « فرنگیس » نوشته مهناز فتاحی؛ زینب حقانی با معرفی کتاب «کاش تورا می دیدم» نوشته مژگان شیخی و زهرا شیخ هادی با معرفی کتاب «مژده گل» نوشته محمود پور وهاب؛ تجربیات مطالعاتی خود را با دیگر دوستانشان به اشتراک گذاشتند.

 

در ادامه، زهره نجفی با توجه به اهمیت مسئله حجاب و عفاف به ویژه در عصر حاضر و تاثیر آن بر استحکام کانون گرم خانواده به تفسیر آیات سوره نور پرداخت.

 

همچنین در راستای جذب کودکان و نوجوانان به شرکت در مسابقه کتابخوانی رضوی، از داستان «درخت کوچک بادام» برگرفته از کتاب «مژده گل»  نوشته محمود پور وهاب، توسط اعضا نمایشی خلاق اجرا شد.

 

گفتنی است برپایی نمایشگاه کتاب با عنوان «دهه نور و حریم ریحانه»، برگزاری مسابقه نقاشی جشنواره رضوی و تشویق و راهنمایی مراجعه کنندگان به شرکت در بخش الکترونیکی مسابقه رضوی از دیگر برنامه های فرهنگی این کتابخانه بود.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما