بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 338288
تعداد بازديد از سايت: 207869569
تعداد بازديد زيرپورتال: 949165
اين زيرپورتال امروز: 361
در امروز: 33453
اين صفحه امروز: 243
1397/7/1 يكشنبه به میزبانی کتابخانه شهدای قم صورت گرفت؛ «عمود 1400» از کتابهای کتابخوان ماه نقد شد به میزبانی کتابخانه عمومی شهدای قم، کتاب «عمود 1400» از کتابهای کتابخوان ماه معرفی و نقد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، نقد و بررسی کتاب «عمود 1400» نوشته علی اکبر والایی، در نشست کانون ادبی کتابخانه شهدای قم برگزار شد.

 

در این نشست که به همت نفیسه نصیری، کتابدار بخش کتابخانه تشکیل شد، شرکت کنندگان در این جلسه به جزئیات این کتاب همچون پیاده روی اربعین نجف تا کربلا که قابل توجه همه خوانندگان بود، اشاره کردند و عدم رعایت بهداشت در کشوری مسلمان را مورد بررسی قرار دادند.

 

سپس شرکت کنندگان به مهمان دوستی و خدمت رسانی به زائران تاکید نموده و درباره تفاوتهای فرهنگی و عقیدتی با یکدیگر بحث و گفتگو کردند. اعضا کانون ادبی همچنین این کتاب را بهترین راهنما برای زائران دانستند و افزودند: در این کتاب مخاطبین با مشکلات و خطرات سفر و همینطور خدمت رسانی ها آشنا می شوند.

در ادامه کتاب های «خاطرات یه بچه چلمن» نوشته جف کینی با ترجمه تبسم آتیش توسط فاطمه حاجی زاده؛ «عمو رستم» نوشته محمد میر کیانی توسط زینب جنداقی؛ «مربای شیرین» نوشته هوشنگ مرادی کرمانی توسط خانم فاطمه تحویلدار کتاب معرفی و بررسی شد.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما