بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 353155
تعداد بازديد از سايت: 210958898
تعداد بازديد زيرپورتال: 967409
اين زيرپورتال امروز: 653
در امروز: 135299
اين صفحه امروز: 445

1397/7/26 پنجشنبه با هدف پیاده سازی برنامه های آموزشی کارگاه «کتاب، کودک، اندیشه ورزی» برگزار شد؛ قصه گویی و شعرخوانی برای نسترن ها در کتابخانه امام حسین(ع) شهر دستجرد با هدف پیاده سازی برنامه های آموزشی کارگاه «کتاب، کودک، اندیشه ورزی» قصه گویی و شعرخوانی برای کودکان پیش دبستانی «نسترن های دستجرد» در کتابخانه امام حسین(ع) شهر دستجرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، پیش دبستانی نسترن شهر دستجرد مهمان کتابخانه امام حسین (ع) شد.

 

در این بازدید زینب زینلی، کتابدار کتابخانه از کتاب های «خدای مهربون حضرت رقیه (س)» نوشته مهدی سلمان؛ «دختر خورشید حضرت رقیه (س)» نوشته مهدی وحیدی صدر قصه گویی و روخوانی کرد. وی سپس از کودکان خواست دقایقی در داستان های کتاب تامل کنند و هدف از نوشتن این داستان را بیان کنند.

 

در ادامه هر یک از کودکان برداشت های شخصی خود را با زبانِ شیرین کودکانه بیان کردند و حضرت رقیه را هم سن و سال خود خواندند که می تواند بهترین دوست و الگو برای آنان باشد.  

 

طرح شمیم قرآنی و شعرخوانی از کتاب طرح کتابخوان ماه

 

زینلی در طرح «شمیم بهشت» ضمن قرائت سوره های کوچک با بیان حدیثی کوتاه از امام سجاد (ع) به ضرورت احترام به معلم و وظایف کودکان و دانش آموزان نسبت به آموزگاران خود سخن گفت. در پایان شعرخوانی و همخوانی از کتاب «لالا عروسک جان» سروده اسدالله شعبانی انجام شد.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما